Mecz TVP Lublin – Skok Chmielewskiego 11:3

Dnia 29 września 2013 r., na stadionie Startu Lublin, odbył się festyn, którego kulminacyjnym momentem był mecz drużyny dziennikarzy TVP Lublin (wystąpił w niej znany komentator sportowy Tomasz Jasina) i pracowników SKOK Chmielewskiego. W składach obu drużyn wystąpili gościnnie: Dariusz Dziekanowski, Marek Jóźwiak, Cezary Kucharski i Adam Piekutowski.
Mecz zakończył się zwycięstwem dziennikarzy 11:4.

 

 

Mecz nie był jednak jedynym ważnym wydarzeniem tego dnia. W specjalnie wyposażonym autobusie uczestnicy festynu mogli oddać krew i zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. W przerwie meczu Dariusz Dziekanowski wręczył Kacprowi i Sebastianowi – pacjentom Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie ufundowane przez organizatorów laptopy. Zapraszamy obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

Paweł Markiewicz

Paweł Markiewicz

Historyk, archiwista, dziennikarz. Doktorant w Zakładzie Historii Społecznej XX wieku na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Zapalony działacz Lubelskiego Centrum Dokumentacji Historii Sportu i Akademickiego Związku Sportowego.
Doświadczenie zdobywał uczestnicząc aktywnie w życiu organizacjach studenckich i młodzieżowych. Zaangażowany w realizację pasji jaką jest organizacja spotkań koncertów, debat, szkoleń, warsztatów, konferencji.

Współpracownik agencji reklamowych, eventowych, firm szkoleniowych.

Zainteresowania historyczne: życie codzienne okresu PRL, historia sportu, historia muzyki rockowej.
Paweł Markiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *